“Samo da kažem dobro sam i oporavljam se”.
Napisala je ovo ovo na društvenoj mreži Instagram mlada glumica iiz filma “Dara iz Jasenovca”, Biljana Čekić, nakon što su se u medijima pojavile informacije da je prošle sedmice doživjela saobraćajnu nesreću u Verićima kod Banjaluke.
Biljana je poručila da je dobro i da se trenutno oporavlja, te je zamolila medije da je ne kontaktiraju jer još uvijek nije u stanju da daje izjave.
“Takođe, molim sve da ne objavljuju neistinite informacije i ne iznose pretpostavke i lažne izjave o ovoj situaciji i da poštuju privatnost svih uključenih. Suvišno je komentarisati bilo šta. Drugarice i ja smo dobro i to je jedino što trebate znati. Hvala svima na brizi i razumijevanju, ali da poštujete moju privatnost u ovom periodu”, napisala je Bijana.

Banjaluka.com