U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, po devet djevojica i dječaka, rečeno je u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna.
U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju, Zvorniku i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i jedan dječak, u Trebinju i Gradišci po dva dječaka, a u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna djevojčica.
U porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Izvor: Agencije