U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, i to devet djevojica i 10 dječaka, rečeno je u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci – osam, potom u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po tri, u Doboju i Trebinju po dvije, te u Nevesinju jedna.
U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini dvije djevojčice i dječak, u Istočnom Sarajevu tri dječaka, u Doboju dva dječaka, u Trebinju djevojčica i dječak, te u Nevesinju djevojčica.
U protekla 24 časa porođaja nije bilo u Zvorniku, Prijedoru, Foči i Gradišci.
Izvor: Agencije