Bijeljinac ovjerio pobjedu Galaksija (Video)

25.09.2023. - Sport

Duel Ostina i Los Anđeles Galaksija kasnio je puna dva sata i 47 minuta zbog velikog nevremena, a kada je konačno počeo dao je upornim navijačima sve što može da se očekuje od fudalske utakmice.

I remi u kome je viđeno šest golova na kraju. Galaksi je do boda došao golovima u 89. i 94. minutu.

Ostin je poveo nakon 11 minuta igre golom Ringa, a zatim se na nove pogotke čekalo do nadoknade prvog poluvremena. Oba tima su u međuvremenu imala po nekoliko zanimljivih prilika, a Galaksi do izjednačenja dolazi u drugom minutu nadoknade kada je penal u gol sigurno pretvorio Riki Puć.

Finli je zatresao mrežu gostiju u šestom minutu nadoknade pa je Ostin na odmor odnio gol prednosti.

Na 3:1 je za domaće u 75. minutu povisio Rigoni, ali Galaksi se nije predao. Lepo je Galaksi izgradio akciju, lopta je Joveljiću stigla sa lijeve strane, a on je glavom sa nekih šest metara poslao u mrežu, navodi Sport klub.

Dejan Joveljić je to i potvrdio pogotkom u 89. minutu, da bi u četvrtom minutu nadoknade Barios donio gostima bod.

Izvor: Srpska info